Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014

  • 1000 m²
  • 5 soverom
  • 4 baderom

Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014 ligger i Agadir Bay bydelen i Agadir og tilbyr overnatting med et komplett kjøkken og 5 rom.

Gjestene kan benytte seg av 4 baderom.

Det er enkelt å spise på rommet med fasiliteter som et kjøleskap og en ovn.

Det ligger en 25-minutters spasertur fra villaen til Souk El Had og en 10-minutters kjøretur fra Agadir Oufella-ruinene Slike viktige severdigheter i Agadir som Vacation Banque Populaire Center er i nærheten. Sentrum av Agadir ligger ca. 10-minutters gange unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Agadir strand.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014 Agadir
Wonderful 4 Bedrooms Villa With Pool H42030
pris kun for mobil

Wonderful 4 Bedrooms Villa With Pool H42030

0 m fra overnattingsstedet
Luxurious 6 Bdrms Pool Villa Re63025
pris kun for mobil

Luxurious 6 Bdrms Pool Villa Re63025

0 m fra overnattingsstedet
Wonderful 5 Bedrooms Villa L52015
pris kun for mobil

Wonderful 5 Bedrooms Villa L52015

0 m fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Agadir-Al Massira lufthavn
    22 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde
    • Grillfasiliteter

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014?
      Gjester i Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014 bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 12:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheten av Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014?
      Restauranter i nærheten av Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014 inkluderer Restaurant Plage Bleue og Cafe caprice.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Agadir-Al Massira lufthavn
    22 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Wonderful 5 Bdrm Villa Hi52014 Agadir

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk